supersunic tuotteet

SUPERSUNIC ISEPÄEVITAVAD HOOLDUSTOOTED KODUS KASUTAMISEKS

Nannic Epibronze 250 ml

Astmeliselt isepäevitav  niisutav kreem UUS KOOSTIS. Nannic Epibronze on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud isepäevitav niisutav kreem kehale ja näole.  Uuendatud koostisega Epibronze annab endisest loomulikuma päevitustooni tooni kõikidele nahatüüpidele. Toode niisutab efektiivselt ja sisaldab rohkesti antioksüdante. Nannic Epibronze aktiveerib naha enda päevitust soodustavaid faktoreid. Nannic Epibronze sobib neile, kes pelgavad kasutada Isepäevitavaid kreeme. Toode ei jäta nahale pealekandmisjälgi, vaid annab kauni päevituse. Nannic Epibronze imendub hästi.

Supersunic Self Tan Spray 150 ml

Aerosool väljub pudelist mikroskoopiliselt väikeste piiskadena ja kuivab peaaegu kohe. Supersunic Self Tan ei sisalda lõhna- ega värvaineid, seepärast sobib see ka tundlikule nahale. Toimeaineteks on DHA ja erütruloos. Nahk hakkab muutuma kaks tundi pärast toote pealekandmist. Naha pruunistumine jätkub 12 tunni jooksul. Päevitus kestab nahal umbes seitse päeva. Tulemus püsib umbes 3-4 päeva muutumatuna, seejärel hakkab vähehaaval heledamaks tõmbuma.  Supersunic Spray pudelist võite pihustada ka tagurpidi. Pihustage Supersunic isepäevitavat aerosolooli u 30 cm kauguselt ning tehke pihustades kergelt ringjaid liigutusi. Toode kuivab kiiresti ja võite peaaegu kohe riietuda. Supersunic Self Tan ei kuivata nahka. Ühest pudelist jagub umbes 3–5 pihustuskorraks kogu kehale. Lõpptulemuseks on kaunis ja loomulik päevitus. Pikendage päevituse kestust, kasutades Nannic Epibronze niisutavat kreemi.

Supersunic Self Tan Towel – 8 isepäevitavat niisket salvrätti

Supersunic isepäevitavad rätid annavad nahale kauni päevituse, mis püsib 5–7 päeva. Päevitus hakkab nahale tekkima 2–12 tunni jooksul pealekandmisest. Supersunic rätid ei sisalda alkoholi ega parabeene. Neid võib kasutada ka tundliku naha puhul. Rätid sisaldavad DHA-d ja erütruloosi. Nende rättidega saab hõlpsasti ühtlase päevituse ka “rasketele” piirkondale nagu näiteks paksemale seljaosale ja käsivartele. Eraldi pakendatud rätte on lihtne reisile kaasa võtta. Toodet on lihtne kasutada. Pärast kasutamist peske käed hoolikalt või kandke toodet kasutades kindaid.