NANNIC ON RAADIOSAGEDUSSEADMETE EKSPERT

Tõhus seade, mis muudab ilusalongi teenused mitmekülgseks. Raadiosageduslik raviseade NBE sobib nii näo- kui kehanaha hoolduseks. Ravi käigus imenduvad nahaprobleemidele suunatud lamellseerumid nahka. Hooldus on kliendile meeldiv kogemus. Raadiosagedusliku raviseadmega NANNIC NBE saab ravida nt. lõtva nahka, aknet, kortse, arme ja rosaatsead.

NAHA LIHVIMINE

Tõhus hooldusseade naha hügieeniliseks lihvimiseks . Ohutu ja mugav NANNIC Deep Skin hooldus aktiveerib epidermise rakulise aktiivsuse nahka kahjustamata. Deep Skin hooldus mõjub hästi armidele ja peentele joontele. Vajadusel võib NANNIC raadiosagedust kombineerida raviga.

BIOAKTIIVSED KODUHOOLDUSTOOTED

NANNIC  tootearendus Belgias  panustab sellistesse toimeainetesse nagu hüaluroonhape, peptiidid ja vitamiinid.  Nannic raviseerumid ei sisalda keemilisi emulgaatoreid. Kõik NANNIC tooted on pakendatud õhukindlatesse pumppudelitesse, kuna see tagab toodete säilivusaja ja tooraine funktsionaalsuse.

 

 

 

 

 

 

Age Control SHAMPOO – DAMAGE REPAIR

 

Tihendab  juukseid.  Juuste vananemise vastane šampoon, mis puhastab juukseid, parandab ja lisab juustele mahutu.  Tänu valkudele, vitamiinidele ja peptiididele on võimalik  tagada juuste kohene noorus, parema elastsus ja kaunis tervislik sära. Lihtsustab juuste kammimist ja parandab niiskuse säilitamist, mis muudab juuksed paksemaks ja annab sellele ekstra mahu. Toode on  hea antioksüdant, mis kaitseb saaste eest, kaitseb  UV kahjustustuste eest . Sobib kõigile normaasetele ja tundlikele  juustele.

Age Control SHAMPOO – VITALITY BOOST

 

Eriti õrn ja niisutav vananemis vastane šampoon, mis muudab juuksed staatiliseks ja lihtsati kammitavaks. Toode on rikas vitamiinide ja mikrovalkude poolest, mis tungivad sügavale juuksesse. See parandab juuste tihedust  ja värvust. See läbi on  juustes  rohkem mahtu ja sära. See šampoon sisaldab arganõli, mis on rikas küllastumata rasvade ja looduslikud tokoferoolid, mis hoolitsevad peanaha ja juuste eest. Toode on  hea antioksüdant, mis kaitseb saaste eest, kaitseb  UV kahjustustuste eest . Sobib kõigile normaasetele ja tundlikele  juustele.

Age Control CONDITIONER – KERATIN BOOST

 

Eriti õrn ja niisutav vananemis vastane balsam, mis muudab juuksed staatiliseks ja lihtsati kammitavaks. Toode on rikas vitamiinide, Shea või, keratiini, E-vitamiini, F-vitamiini poolest, mis annab juustele sära, elastsust ja mahtu. Annab juustele keratiini, mis tungib sügavale juuksekiududesse. Parandab niiskuse kinnipidamist, mis muudab juuksed elastsemaks, paksemaks ja annab sellele ekstra mahu. Toode on  hea antioksüdant, mis kaitseb saaste eest, kaitseb  UV kahjustustuste eest . Sobib kõigile normaasetele ja tundlikele  juustele.

Age Control CARING SPRAY – PROTEIN TREATMENT

Toode sisaldab rikkalikke koostisosi, mis muudavad lihtsamaks juuste kammimise. Kaitseb vabade radikaalide eest,  aitab vältida UV kahjustusi ja soojuskahjustusi. Vähendab mehaanilisi vigastusi, mis on põhjustatud kammimine ja harjade kasutamisest. Tagab ilusa soengu kogu päevaks. Sobib kõigile normaasetele ja tundlikele  juustele.

 

 

 

 

 

 

Info tel. 6412214