Maniküür - pediküürMaht: 90 tundi

• stardikomplektiga (jäävad õppijale) 1890eurot

Kursuse algus:  21.11. 2017 eesti keeles

Toimumise koht:  Lootsi 10/ Õismäe tee 24, Tallinn

Sissejuhatus õpingutesse; maniküüri ajalugu; anatoomiline sõnavara; üla- ja alajäseme luud, liigesed, lihased, veenid, arterid; käte ja jalgade nahk, naha muutused ja haigused; küüne ehitus, kasv, haigused ja muutused; jalaehituse muutused; diabeetiline jalg; käte- ja jalgademassaaži teooria ja praktilised võtted; maniküüris ja pediküüris kasutatavad küünehooldusained/tooted; küünte toitumine; sooja parafiini erihooldus. Praktilised tööd: klassikaline maniküür, pediküür; SPA maniküür, pediküür; prantsuse maniküür, pediküür;  töö skalpelliga, depilatsioon.

Eesti  Iluteeninduse Erakool ( OÜ Iluteeninduse koolitus) on Eesti Töötukassakoolituskaardi koostööpartner .

Stardikomplekt sisaldab maniküüri ja pediküüri töövahendeid. Küüneviilid, poleer, kummipea, apelsinipuutikud, käteleotuskauss, küünenaha tangid. Pediküüri küünetangid,  metallraspel, raspliotsikud, skalpell, skalpelliterad, sond, metallviil, nurgaviil.Deplatsiooni püstol, kolm padrunit, kangas, hooldusvahendid.

Õpiväljundid: õpilane omandab kursuse käigus maniküüri, pediküüri ja depilatsiooni alased baasteadmised.

NB! Maniküür-pediküüri-depilatsiooni  kursusel osalemiseks on vaja vähemalt kolme klienti, kelle peal harjutada.

Koolitaja:

kutsepedagoogika bakalaureuse kraad;