Maniküür - pediküürMaht: 90 ak. tundi

• stardikomplektiga (jäävad õppijale) 2500 eurot
  • ilma töövahendita 1890 eurot

Kursuse algused:

Kursused eesti ja vene keeles algus:

14.09.2020-30.01.2021

Toimumise koht:  Lootsi 10/ Kadaka tee 56a , Tallinn

Sissejuhatus õpingutesse; maniküüri ajalugu; anatoomiline sõnavara; üla- ja alajäseme luud, liigesed, lihased, veenid, arterid; käte ja jalgade nahk, naha muutused ja haigused; küüne ehitus, kasv, haigused ja muutused; jalaehituse muutused; diabeetiline jalg; käte- ja jalgademassaaži teooria ja praktilised võtted; maniküüris ja pediküüris kasutatavad küünehooldusained/tooted; küünte toitumine; sooja parafiini erihooldus. Praktilised tööd: klassikaline maniküür, pediküür; SPA maniküür, pediküür; prantsuse maniküür, pediküür;  töö skalpelliga, depilatsioon.

Kursuse kava:

• maniküür 40 ak. tundi,
  • pediküür 40 ak. tundi,
  • depilatsioon 10 ak. tundi.

Koolitus sisaldab 100% auditoorseid loengud, millest 30% moodustab teoreetilised loengud ja 70% praktilised loengud.

Eesti  Iluteeninduse Erakool ( OÜ Iluteeninduse koolitus) on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner .

Stardikomplekt sisaldab maniküüri ja pediküüri töövahendeid. Küüneviilid, poleer, kummipea, apelsinipuutikud, käteleotuskauss, küünenaha tangid. Pediküüri küünetangid,  metallraspel, raspliotsikud, skalpell, skalpelliterad, sond, metallviil, nurgaviil.Deplatsiooni püstol, kolm padrunit, kangas, hooldusvahendid.

Õpiväljundid: õpilane omandab kursuse käigus maniküüri, pediküüri ja depilatsiooni alased baasteadmised.

maniküür:
1) käte naha ja sõrmeküünte analüüs ja hooldamine;
2) käte massaaž;
3) käte erihooldus;
4) küünte lakkimine.

pediküür:
1) jalgade naha ja varbaküünte analüüs ja hooldamine;
2) jalgade massaaž;
3) jalgade erihooldus;
4) küünte lakkimine.

depilatsioon ( jalad, sääred)

1) naha ettevalmistamine;
2) karvade eemaldamine;
3) naha järelhooldus.

NB! Maniküür-pediküüri-depilatsiooni  kursusel osalemiseks on vaja vähemalt kolme klienti, kelle peal harjutada.

Koolitaja:

CIDESCO kosmeetik omandas kosmeetiku eriala Soomes;

320 kutsepedagoogika täiendkoolitus;

Eesti  Iluteeninduse Erakooli õpetaja alates 2010