käsi ja jalkavoiteet

Nannic Slim & Firm 150 ml

Nannic Slim & Firm pakub efektiivset vahendit võitluseks mehhanismide vastu, mis põhjustavad tselluliiti ja rasva kogunemist naha alla. See mitmetoimeline seerum piltlikult öeldes paneb rasvarakud dieedile ja vähendab uute rasvarakkude teket. Olemasolev rasv muundub energiaks. Nannic Slim & Firm silub nahka ja vähendab nähtavat tselluliiti. Toode takistab rasva ladustumist naha alla ja pinguldab nahka. Kandke Nannic Slim & Firm kreemi käsitletavatele piirkondadele. Piisab õhukesest kihist. Toode sisaldab mh kofeiini, ingverit ja kurkumit. Slim & Firm sobib ka topeltlõua hoolduseks.

Image result for nannic venatrix for perfect legsImage result for nannic venatrix for perfect legs

Nannic Venatrix Legs 100 ml

Nannic Venatrix Legs on nanotehnoloogiline seerum, mida võib kasutada laienenud pindmiste veresoonte puhul jalgadel. Kreem parandab kiiresti ka verevalumeid. Võite kasutada Venatrixit ka muudel kehapiirkondadel, näiteks dekolteel ja näol. Kasutage toodet kaks korda päevas 6–8 nädala jooksul. Venatrix Legs seerum aitab ka jalgade laienenud pindmiste veresoonte hoolduseks. Toote nimest hoolimata sobib Venatrix Legs ka rosaatsea ning põletikulise akne raviks. Nende probleemide leevendamiseks on Nannic töötanud välja äärmiselt efektiivse Venatrix Legs seerumi. Nannic Venatrix Legs sisaldab glükoosaminoglükaani, mis toetab naha kollageeni sünteesi. Kui kollageeni hulk suureneb, tugevneb kapillaare ümbritsev rakuvaheaine. Nannic Venatrix sisaldab kaht erinevat merevetikaekstrakti, mis toetavad rakuvaheaine toimimist. Kui rakuvaheainega on kõik korras, suudab see säilitada rõhku veresoontes. Pindmised veresooned muutuvad tasapisi nähtamatuks. Sügavatele veenilaienditele toode siiski ei mõju. Nannic Venatrix on dermatoloogiliselt testitud.

Image result for nannic venatrix for perfect legs

Nannic Foot Repair Complex 30 ml

Nannic Foot Repair Complex on väga efektiivne nahahooldusseerum kuivadele jalgadele ja lõhenenud kandadele. Sobib suurepäraselt ka kuivade küünarnukkide naha hoolduseks. Toode sisaldab omega-3 ja omega-6 rasvhappeid ning punase pipra peptiide, mis stimuleerivad vereringet. Tea Tree õli aitab põletike puhul ja on kergelt desodoreeriva toimega. Külmpressitud kanepiõli vähendab naha kuivust. Kandke õhuke kiht Nannic Foot Repair Complexi käsitletavale piirkonnale. Seerum imendub kiiresti. Toodet ei pruugi kanda peale nii palju kui tavalisi jalapalsameid. Soovitatav kasutada regulaarselt.

Nannic Hand Repair Complex 30 ml

Nannic Hand Repair Complex on efektiivne käte naha hooldusseerum. Toitainerikas koostis hooldab nii nahka kui küünevalle. Seerum sisaldab omega-3 ja omega-6 rasvhappeid, antioksüdante, fütosteroole, glütseriini, E-vitamiini ja karoteeni (provitamiin A). Kõik komponendid parandavad kahjustunud nahka. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Imendub kiiresti.Toode on dermatoloogiliselt testitud.