NANNIC JUUSTE RAVISEERUM LOTION DAY CARE + LOTION NIGHT CARE, 2×150

89,00

Innovatiivne vananemisvastane kontseptsioon peanaha ja juuksejuurte igapäevaseks hoolduseks!

Päevahooldus (folliikulite noorendamine): elavdab peanahka ja hoiab ära juuste väljalangemise. Ööhooldus (juurestimulatsioon): toetab juuste loomulikku kasvu ja hoiab ära juuste väljalangemise.

Päevahooldus (folliikulite noorendamine): teie igapäevane hooldus tervetele ja tugevatele juustele. Annab õhukestele juustele energiat ja elujõudu. Stimuleerib raku energiat (ATP-sid) ja stimuleerib IV tüüpi kollageeni juuksejuurte tugevamaks kinnitamiseks. Elustab ja stimuleerib peanahka ja juuksejuure, et vähendada juuste väljalangemist. Vastupidine juuste vananemisele juuksejuure sees. Parandab nähtavalt paksude ja mahukamate juuste niiskusesisaldust ning tagab intensiivsema juuksevärvi.

Öine hooldus (juurestimulatsioon): teie öine hooldus juuste tervetele ja tugevatele peadele. Ravib juuste nähtamatut osa. See kreem stimuleerib mikrotsirkulatsiooni pikemaks kasvufaasiks. Taastab tervisliku juuste kasvu ja viib tugevate juusteni. Annab hõrenevatele juustele energiat ja elujõudu, normaliseerib juuste kasvu ja reguleerib rasu tootmist. Sobib kõigile peanaha tüüpidele, isegi kõige tundlikumatele.

Kasutamine: kandke kaasasoleva aplikaatoriga iga päev (hommikul ja õhtul) otse peanahale. Jaotage ühtlaselt kogu peanahale ja masseerige õrnalt sisse. Ärge loputage. Vältige silma sattumist. Kõigile juustele ja peanahale.

Kui juuksefolliikulis pole enam elujõuline, on vähe lootust siin kosmeetiliselt midagi saavutada. Pärast vaid kahe paki kasutamist (2x päevahooldus ja 2x ööhooldus, umbes 4 kuud) peaksite nägema positiivset tulemust. Kui ei, siis tähendab see tõenäoliselt seda, et juuksefolliikulis pole enam elujõuline.