Suvekool

Kursused toimuvad alates 05.06.2017, kell 16.00-19.00, Lootsi 10, 2 korrus

Silmade ja kulmude keemiliseks värvimise  koolitus

Praktilisel koolitusel tutvustatakse keemiliseks värvimiseks kasutatavaid tooteid, värvimise näidustusi ja vastunäidustusi, pealekandmise metoodikat. Praktiline töö toimub modelli peal.

Koolituse läbimise järgselt on teil teadmised ja oskused iseseisvaks silmade ja kulmude keemiliseks värvimiseks ning kulmukaare kujundamiseks.

Koolitusele ootame osalema huvilisi, kellel puudub varasem kokkupuude ripsmete ja/või kulmude keemilise värvimisega .

Vajalik vähemalt üks modell

Koolituse kestvus on 4 akadeemilist tundi

Koolituse hind:  90€  (sisaldab kohapeal kasutatavaid vahendeid)

Praktiline geellakkimise koolitus

Praktiline geellakkimise koolitus annab Sulle vajalikud teadmised ja oskused geellakkimise teostamiseks nii iseendale kui klientidele.

Koolitusel õpitakse sooritama küüntehooldust ja kerget maniküüri Beauty Nails  geellakiga. Lisaks praktiseeritakse geellaki eemaldamist, tutvustatakse erinevaid hooldustooteid ning jagatakse nõuandeid koduhoolduseks.

Koolitus toimub professionaalse küünehooldusbrändi Beauty Nails toodetega, mis on Eesti ilutegijate hulgas väga populaarne ning palju kiidetud.

Vajalik vähemalt üks modell!

Koolituse kestvus on orienteeruvalt 15 akadeemilist tundi.

Koolituse hind  295€

Osalejatele stardikomplekt ning hooldustooted soodushindadega.

Depilève Academy epilatsioon, parafiinihooldus

Sissejuhatus; epileerimise ajalugu; naha ja karva ehitus ;vaha-tutvustus, koostis, eripära, näidustused ja vastunäidustused; töövahendite tutvustamine; hügieen ja ohutus; koduhoolduse põhimõtted; Praktilised tööd: käte, jalgade, bikiinipiirkonna, näopiirkonna ja kaenlaaluste epileerimine, parafiinihooldus kätele, jalgadele ja näole.

Epilatsiooni eeliseks depilatsiooni ees on pikem ajaperiood karva tagasikasvu vahel, osade meetodite puhul ka permanentne karvakasvu peatav tulemus.

Vajalik vähemalt kaks modelli

Koolituse kestvus 10 akadeemilist tundi

Koolituse maksumus  95 € ( norm. 690 €).

Osalejatele stardikomplekt ning hooldustooted soodushindadega.
Kõigile koolituse läbinuile väljastatakse vastavasisuline tunnistus

Jumestuskoolitus“ suitsusilm“

Koolitusel õpitakse tegema iseendale (või kaasavõetud modellile) vastupidavat jumestuspõhja  ning lummavat suitsusilma lähtuvalt personaalsetest näojoontest, vajadustest ja soovidest.

Koolituse kestvus on 4 akadeemilist tundi

Koolituse hind 45€ ( norm 90€).

Koolitusele ootame osalema igaüht, kellel varasem kokkupuude jumestamisega puudub, aga huvi selle valdkonna vastu on suur. Samuti sobib koolitus neile, kes sooviksid oma igapäevaseid jumestusharjumusi täiendada.

Õhtujumestus

Koolitusel õpitakse tegema iseendale (või kaasavõetud modellile) ilusat ja vastupidavat jumestuspõhja  ning suitsusilma lähtuvalt  näojoontest, vajadusest ja soovist.

Koolituse kestvus 4 akadeemilist tundi

Koolituse hind  120€.

Epilatsiooni baaskursuse

Epilatsiooni baaskursuse maht on 8 akadeemilist tundi, mille jooksul omandatakse teoreetilised ja praktilised algteadmised epilatsioonist.

Koolituse sihtgrupiks on kas juba töötav iluteenindaja, kes sooviks omada uut oskust ja laiendada teenustevalikut oma klientidele ning huvilisele, kes tunneb, et soovib ise enda eest hoolitseda.

Teoorias käsitletakse järgmiseid teemasid:

• Karva ehitus ja kasv
  • Erinevad karvaeemaldusmeetodid
  • Näidustused ja vastunäidustused
  • Kliendi nõustamine
  • Vajalikud vahendid hooldusteks
  • Hügieeninõuded

Praktilises osas õpitakse:

• Naha eelhooldus
  • Vahatamine sooja vedela ja kõva vahaga: käed, jalad, näopiirkond, kaenlaalused.

Naha järelhooldus

Koolituse kestvus: 8 akadeemilist tundi

Koolituse maksumus: 395€

Vajalik vähemalt üks modell!

Aadress:
Lootsi 10, Tallinn (vaata kaarti)

Registreerimine