Maniküür-pediküür-küünetehnik

Kestvus: 21 päeva

Kursuse maksumus: stardikomplektiga (jäävad õppijale) 1995 eurot

Kursuse algus: 11.11.2017 eesti keeles

Õpetajad: Liivia Ribelus (Cidesco kosmeetik), Sirje Kukk, (küünetehnik), Kerry Mikkonen, (küünetehnik), Siret Rannik ( Cidesco kosmeetik)

Kursuse algus. 17.11.2017 vene keeles

Õpetaja: Alena Gabriel( küünetehnik)

Toimumise koht: Lootsi 10, Tallinn

Kursuse kava:

Teooria kokku 40 ak. tundi.

Sissejuhatus õpingutesse; maniküüri ajalugu; anatoomiline sõnavara; üla- ja alajäseme luud, liigesed, lihased, veenid, arterid; käte ja jalgade nahk, naha muutused ja haigused; küüne ehitus, kasv, haigused ja muutused; jalaehituse muutused; diabeetiline jalg; käte- ja jalgademassaaži teooria ja praktilised võtted; maniküüris ja pediküüris kasutatavad küünehooldusained/tooted; küünte toitumine; sooja parafiini erihooldus.Klassikaline maniküür, pediküür; SPA maniküür, pediküür; prantsuse maniküür, pediküür; püsilakkimine; töö skalpelliga. Kunstküünte ja küünedisaini ajalugu, küünetehniku erialane keemia, kunstküünte loomiseks kasutatavad tooted/vahendid, kangasküünte teooria, geelküünte teooria, tööohutus, kutsehaigused, nakkushaigused.

Praktilised tööd kokku 120 ak. tundi:

Naturaalse küüne parandamine kangaga, prantsuse maniküür geeliga, geelküünte paigaldamine, geelküünte hooldused.

Õppekäik (tootekoolitus, segatehnoloogiad).

Õpiväljundid: õpilane saab kursuse käigus maniküüri, pediküüri, küünetehniku baasteadmised.

Stardikomplekt sisaldab maniküüri instrumente – küüneviilid, poleer, kummipea, apelsinipuutikud, käekauss, küünenaha tangid.

Pediküüri instrumendid – küünelõikamise tangid,  metallraspel, raspliotsikud, skalpell, skalpelliterad, sond, metallviil, nurgaviil.

Kunstküünte paigaldamise vahendid – kangas-, geel- ja akrüülküünte  töövahendeid ( ei sisalda UV-lampi ja puuri). Koolis võimalik kasutada UV-lampi ja puuri.

NB! Maniküür-pediküür-küünetehniku kursus eeldab vähemalt 3 kliendi olemasolu, kelle peal harjutada.

CIDESCO kosmeetik omandas kosmeetiku eriala Soomes;

320 kutsepedagoogika täiendkoolitus;

Eesti Rahvusvahelise Iluteeninduse Erakooli õpetaja alates 2010