Pediküür-ripsmete lamineerimine,kulmude modeleerimine, värvimine,ripsmete keemiline koolutamine

Maniküür - pediküür

Maht: 75 tundi

Kursuse maksumus: 1800 eur

• stardikomplektiga  ( pediküür-ripsmete lamineerimine,kulmude modeleerimine, värvimise,ripsmete keemilise koolutamise stardi komplektiga jäävad õppijale) 1800 eurot

Kursused eesti keeles algus:18.05.2020-30.12.2020 eesti ja vene keeles

Toimumise koht:  Lootsi 10,Kadaka tee 56a  Tallinn

Kursuse kava:

Teooria 15 tundi:

Sissejuhatus õpingutesse, alajäseme luuda liigesed, veenid, arterid, jalaehituse muutused, jalgade nahk, naha muutused ja haigused, küünte ehitus, küünte haigused, küünte muutused, diabeetiline jalg, pediküüris kasutatavad hooldustooted, töö skalpelliga, jalamassaaži teooria ja praktilised võtted. Ripsmete lamineerimise,kulmude modeleerimise, värvimimise,ripsmete keemiline koolutamise teooria.

Praktilised tööd 60 tundi:

• klassikaline pediküür,
  • SPA pediküür,
  • prantsuse pediküür.
  • ripsmete lamineerimine,kulmude modeleerimine, värvimine,ripsmete keemiline koolutamine.

Õpiväljundid: õpilane saab kursuse käigus pediküüri ja ripsmete lamineerimine,kulmude modeleerimise, värvimise,ripsmete keemilise koolutamise alased baasteadmised.

Stardikomplektis on pediküüri küünelõikamise tangid, küünenahatangid, metallraspel, raspliotsikud, skalpell, skalpelliterad, sond, metallviil, nurgaviil ja  Lash Lift Express Starter Kit.

NB! Pediküüri kursus eeldab vähemalt 3 kliendi olemasolu, kelle peal harjutada.

Koolitaja:

CIDESCO kosmeetik omandas kosmeetiku eriala Soomes;

320 kutsepedagoogika täiendkoolitus;

Eesti Rahvusvahelise Iluteeninduse Erakooli õpetaja alates 2010